Zlot fotograficzny beauty, fashion


Prowadzimy właśnie zapisy na kolejną edycję naszego zlotu ludzi z branży foto, beauty i fashion. Zbieramy w jednym miejscu ludzi , którzy chcą się wyszaleć artystycznie, nawiązać nowe znajomości i rozbudować portfolio o zdjęcia, o których zawsze marzyli.

To jedyna okazja żeby w ciągu jednego dnia mieć możliwość sesji (w tym także sesji indywidualnych) z kilkunastoma modelkami, w przeróżnych stylizacjach i w miejscach/sceneriach, które zwykle są niedostępne do sesji zdjęciowych.

Jeśli chcesz poznać innych ludzi z branży, a przy okazji rozbudować portfolio o masę niebanalnych zdjęć, to daj znać. Na evencie organizujemy mega dużą sesję zdjęciową, w której do dyspozycji Fotografów będą modelki, wizażystki, reżyserowie sesji i stylistki.

Przy tej edycji dodatkowo dla fotografów uruchamiamy Rakietę do kariery, czyli program w ramach którego pomagamy w zbudowaniu profesjonalnej kariery, zdobyciu publikacji swoich zdjęć i zleceń.

Do wyboru jest kilkanaście różnych terminów. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: 

https://web.facebook.com/events/260848801268618/

Co zrobić, żeby się zapisać? Należy przesłać do nas wiadomość prywatną na Facebook'u ze swoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, linkiem do portfolio i wybranym terminem. 

Ilość miejsc jest ograniczona a o uczestnictwie decyduje casting (elektroniczny) ale osoby, które dostały od nas zaproszenie na maxmodels na starcie mają więcej punktów.

Do wyboru będą dwie lokacje (a w każdej z nich masa scenerii). Pierwsza lokalizacja to Osada Średniowieczna znajdziecie tu m.in: Chatę Wodza, Rybaka, Średniowiecznej rodziny, a nawet Wiedźmy. Łącznie jest 8 różnych chat gdzie w każdej z nich czekają na różne atrakcje m.in średniowieczna kuchnia z ówczesnymi przyrządami do gotowania, sieci rybackie, a nawet średniowieczna broń. 

Druga lokalizacja przeniesie nas jeszcze bardziej w czasie… mniej więcej o 200 milionów lat… O czym mowa? O Parku Ewolucji ! Tutaj będziecie mogli zrobić niezapomniane zdjęcia w batyskafie, jak uczestniczycie w polowaniu na mamuta, uciekanie przed drapieżnym dinozaurem, a nawet zdjęcie przy Stonehenge - jednej z najsłynniejszych budowli megalitycznych. Poznacie rodzinę Flinstonów i pojazdy z epoki kamienia łupanego i kolejkę jaskiniowców, a nawet jaskiniowe miasteczko i bajkową krainę krzywych domków. 

Gdyby pojawiły się jakieś pytania to pisz śmiało na FB lub maila: event.fotogenerator@gmail.com.

W związku z tym, że na maxmodels jesteśmy rzadko uchwytni, zapraszamy bezpośrednio na nasz fanpage www.facebook.com/fotogenerator

 

Zespół FotoGeneratoraSiteMap
stat4u